بوشن سفید جورج فیشر سایز "یک و یک دوم

جورج فیشر گروهی جهانی متشکل از سه بخش سیستم های لوله کشی،ساخت قطعات خودرو و ماشین آلات با ارزش نزدیک به چهار میلیارد دلار است که محل اصلی آن در کشور سوئیس است.

شرکت  George Fischer Fittings  اتریش بخشی از سیستمهای لوله کشی این شرکت با بیش از ۱۵۳ سال سابقه اوین تولید کننده اتصالات دنده ای چدنی و یکی از  شناخته شده ترین تولیدکنندگان این محصول در

جهان است.

امروز جورج فیشر بزرگترین تولید کننده اتصالات چدنی مالیبل در قاره اروپاست و محصولات با کیفیت بالا "ساخت اتریش" را به بازار عرضه میکند.

اتصالات گالوانیزه دنده ای جورج فیشر با بکارگیری با کیفیت ترین متریال جهت انتقال آب شرب پروژه های بیمارستانی،مجتمع های تجاری ،مسکونی،هتل ها و مجتمع های ورزشی می باشند و انواع سیاه آن جهت مصارف انتقال گاز استفاده میگردند.

 تاریخچه جورج فیشر- پیشگاه اتصالات چدنی

جورج فیشر دوم پسر جورج فیشر اول،در ۱۵ دسامبر سال ۱۸۳۴ در شهر هاینفلد اتریش چشم جهان گشود.

بین سال های ۱۸۴۱ و ۱۸۵۰ جورج فیشر دوم در شهر Schaffhausen  کشور سوئیس به مدرسه رفت و در همان دوران از پدر بزرگش جان کنراد فیشر اصول اولیه ی تولید ریخته گری فولاد و فولاد ریخته گری و عملیات فورج یا آهنگری صنعتی و پردازش اتصالات را فرا گرفت.

از سال ۱۸۳۳،پدرش جورج فیشر اول مالک کارخانه ی محصولات فولاد ریخته گری و اتصالات در هاینفلد شد و در همان سال دو آسیاب چکشی را خریداری کرد که یکی از آن ها در شهر ترایزن دراتریش واقع شده بود.در سال ۱۸۳۸،بردارش برتهولد فیشر به شرکت واقع در ترایزن پیوست.

در این زمان بود که توسعه کارخانه ترایزن آغاز شدودر سال ۱۸۴۳،جورج فیشر اول آسیاب چکشی در ترازین را که تا آن زمان برای صنعت نخ ریسی تولید میکرد،به برادرش برتهولد واگذار کرد.

جورج فیشر دوم در موسسه پلی تکنیک در وین تحصیل کرد و چند سال نزد پدرش جورج فیشر اول در شهر هاینفلد کشور اتریش شاگردی کرد.

در سال ۱۸۵۶ جورج فیشر دوم دو سال پس از مرگ پدر بزرگش جان کنراد فیشر در سن بیست و دو سالگی اداره کارخانه در شفوزان را برعهده گرفت.

ارتباط با ما

تهران، خیابان خیام شمالی روبروی
پارکشهر خیابان صوراسرافیل مرکز
خرید بزرگ صوراسرافیل طبقه اول

واحد فروش  02133946339

Search